O Wydziałowej Radzie Samorządu Studentów WGGiIŚ

Jako Samorząd reprezentujemy wszystkich Studentów Wydziału, biorąc udział w Kolegiach Wydziałowych, spotkaniach Uczelnianej Rady Samorządu Studentów czy spotkaniach Komisji ds. Jakości Kształcenia.

Oprócz tego organizujemy i koordynujemy wiele wydarzeń, takich jak Bal Geodety, Rajd Geodety, czy słynne wydziałówki. Wszystko po to, aby lepiej się poznać, budować więzi i przyjaźnie na lata.

Nasz zespół

WRSS WGGiIŚ AGH tworzy 15 pełnych pasji i chęci do działania Studentów WGGiIŚ: 11 członków oraz 4 pomocników.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Przewodniczący WRSS Zastępca Przewodniczącego Senator AGH
Członkini Odwoławczej Komisji Członkini Komisji Dyscyplinarnej Członek URSS AGH
Dyscyplinarnej dla Studentów dla Studentów
Wydziałowa Studencka Doradczyni Członek WRSS Członkini WRSS
ds. Dydaktycznych
Członek WRSS Członkini WRSS Pomocniczka WRSS
Pomocnik WRSS Pomocniczka WRSS Pomocnik WRSS

Kontakt

W momencie pojawienia się jakichkolwiek problemów lub konfliktów, zawsze służymy radą i pomocą. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami przez naszą stronę na Facebooku, albo napiszesz bezpośrednio do wybranego członka Samorządu.