logo akademii górniczo hutniczej AGH  
logo wydziału geodezji górniczej i inżynierii środowiska WGGiIŚ

Wydziałowa Rada Samorządu Studenów


Rada Samorządu Studentów Wydziału Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska reprezentuje wszystkich Studentów Naszego Wydziału.
 
Naszym celem jest ochrona Waszych praw, godności i interesów. Wraz z władzami Wydziału realizujemy zadania dotyczące dydaktyki i pomocy materialnej. Dążymy do zapewnienia studentom jak najlepszych warunków podnoszenia poziomu wiedzy i rozwoju intelektualnego.
 
Jesteśmy Waszymi przedstawicielami na Radzie Wydziału GGiIŚ, w Komisji ds. Jakości Kształcenia oraz uczestniczymy w posiedzeniach Senatu Akademii Górniczo-Hutniczej. Jako członkowie Uczelnianej Rady Samorządu Studenckiego AGH reprezentujemy Studentów i sprawy WGGiIŚ oraz mamy wpływ na decyzje podejmowane w ramach całej Uczelni. Wchodzimy także w skład Komisji przeprowadzającej egzaminy komisyjne.
Zajmujemy się również uatrakcyjnieniem waszego życia kulturalnego. Organizujemy imprezy cykliczne takie jak: "wydziałówki", Rajd Studentów WGGiIŚ oraz Bal Geodety.
 
W momencie pojawienia się jakichkolwiek problemów lub konfliktów na płaszczyźnie Student – Wydział zawsze służymy radą i pomocą. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje dotyczące współpracy w ramach Wydziału. Chętnie wspomagamy i realizujemy wszelkie inicjatywy, które zrodzą się w głowie Studenta.
 
Skład:

Przewodniczący: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zastępca Przewodniczącego: Jan Kowalczyk

Senator AGH: Patryk Koszela

Pozostali członkowie:
Marek Bajewski
Joanna Głuc
Krzysztof Grajek
Natalia Klawikowska
Marcin Kucza
Weronika Łaska
Magdalena Płusa
Jakub Pradel

Facebook: https://www.facebook.com/WRSS.GGiIS
Instagram: https://www.instagram.com/wrss.ggiis/
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/wrss-wggiis/

Zarządzanie treścią: dr inż. Ewa Dębińska
Edycja: mgr inż. Michał Kreft

Deklaracja dostępności