Geomatics and Environmental Engineering otrzymało swój pierwszy CiteScore

Miło nam poinformować że kwartalnik naukowy Geomatics and Environmental Engineering, którego Redakcja pracuje przy Naszym Wydziale, został włączony do zasobów bazy Scopus.

Mimo że umowa pomiędzy Wydawnictwami AGH a firmą Elsevier podpisana została już w 2019 roku i od tego czasu artykuły publikowane w kwartalniku były systematycznie indeksowane w bazie Scopus, dopiero teraz czasopismo po raz pierwszy brało udział w procedurze wyznaczenia współczynnika CiteScore. Na dobry początek współczynnik dla „GaEE” wyniósł 0.1, jednak spoglądając na aktualizowany co miesiąc współczynnik CiteScoreTracker, można mieć nadzieję, że będzie on już tylko rósł.

Redaktor Naczelny, Dr hab. inż. Piotr Parzych, prof. AGH, składa podziękowania wszystkim Osobom zaangażowanym w osiągnięcie tego sukcesu.

Źródło: Sopus