Doktorat Wdrożeniowy

W dniu 1 października 2020 roku na naszym Wydziale dwie doktorantki mgr inż. Monika Łągiewka i. mgr inż. Katarzyna Myślińska rozpoczęły studia 3 stopnia w ramach rządowego programu „Doktorat wdrożeniowy”. Celem tego programu jest ożywienie współpracy i transfer wiedzy między środowiskiem naukowym a środowiskiem społeczno-gospodarczym.

Uczestnicy tego programu dostają stypendium na realizację doktoratu w systemie dualnym. Pracują nad rozprawą doktorską na Naszym Wydziale, a jednocześnie pozostają pracownikami podmiotu gospodarczego na rzecz którego prowadzą badania. Celem ich doktoratów jest rozwiązanie konkretnego problemu pracodawcy, u którego są zatrudnione. Serdecznie zapraszamy chętnych do udziału w programie "Doktorat wdrożeniowy" realizowanym również na Naszym Wydziale.