Nagroda Miasta Krakowa 2020 dla Absolwentki kierunku IŚ

Miło nam poinformować o sukcesie Pani Mgr inż. Weroniki Drzazga, Absolwentki Naszego Wydziału, która w konkursie o Nagrodę Miasta Krakowa 2020 otrzymała wyróżnienie za pracę magisterską pt. Ocena efektów środowiskowych wynikających z ograniczenia emisji zanieczyszczeń powietrza z palenisk domowych w Krakowie.

Pani Weronika Drzazga była Studentką kierunku Inżynieria Środowiska (specjalność Gospodarka Niskoemisyjna).

Opiekunem wyróżnionej pracy był dr inż. Robert Oleniacz z Katedry Kształtowania i Ochrony Środowiska.

Warto wspomnieć, że jest to już siódma praca magisterska, spośród prac realizowanych na kierunku Inżynieria Środowiska na Naszym Wydziale, która została wyróżniona w tym konkursie w ostatnich 11-stu latach.
W tegorocznej edycji Konkursu wyróżnione zostały tylko trzy prace dyplomowe magisterskie związane z miastem Krakowem (w tym tylko jedna z AGH).

Więcej informacji dostępnych jest na stronie Urzędu Miasta Krakowa.