Wyniki konkursów ogłoszonych w ramach IDUB

Miło nam poinformować, że Pracownicy Naszego Wydziału otrzymali finansowanie czterech projektów złożonych do konkursu o granty uczelniane w ramach programu Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza:

1. Prof. dr hab. inż. Ryszard Hejmanowski - 100 tys. na grant z zakresu działania 8 pt. Oprogramowanie Gamma Software w konfiguracji ISP/DIFF&GEO/IPT
2. Prof. dr hab. inż. Beata Hejmanowska - 180 tys. na grant z zakresu działania 4 pt. Integracja danych teledetekcyjnych na potrzeby kontroli w systemie dopłat bezpośrednich do ronictwa (IACS).

3. Dr hab. inż. Katarzyna Grzesik, prof. uczelni - 200 tys. na grant z zakresu działania 4 pt. Pożary odpadów – identyfikacja i ewaluacja istotnych oddziaływań na środowisko i klimat.

4. Dr hab. inż. Jacek Kudrys, prof. uczelni - 74 tys. na grant z zakresu działania 4 pt. Badanie stabilności zegarów satelitów i stacji referencyjnych GNSS z wykorzystaniem zaawansowanych narzędzi statystycznych .

Gratulujemy!