Praca Studentów WGGiIŚ wśród najlepszych w konkursie SGP i GGK

Z przyjemnością informujemy, że w Konkursie na najlepsze prace dyplomowe inżynierskie i magisterskie, które zostały obronione w roku akademickim 2018/2019, I miejsce w kategorii prac inżynierskich zajęła powstała na naszym Wydziale praca pt. Zastosowanie współczesnych metod wyznaczania przemieszczeń obiektów inżynierskich na przykładzie mostu Brama Przemyska. Autorzy pracy – inż. Joachim Pawliński oraz inż. Adam Wala – w ten efektowny sposób zwieńczyli trudy swojego kierownictwa w Grancie JM Rektora AGH o nazwie SMOK System Monitorowania Odkształceń Konstrukcji, który był realizowany w 2017 roku. Opiekunem pracy (a wcześniej projektu SMOK) był dr inż. Przemysław Kuras.

Nagroda została wręczona 7 lutego 2020 roku na Noworocznym zebraniu Zarządu Stowarzyszenie Geodetów Polskich w Warszawie.

Gratulujemy!