POWER 3.5 - termin szkolenia R moduł I

Rozpoczęcie szkolenia: 3 września br. (tj. poniedziałek), godzina 9:00.

Miejsce szkolenia: budynek C-4, sala 408.
27/08/2018, 09:12 / mgr inż. Olga Sopata
Informujemy, że ruszyła rekrutacja na szkolenie w ramach Programu POWER 3.5 zadanie 5 Podniesienie kompetencji kadry dydaktycznej Szkolenie w zakresie umiejętności informatycznych: Szkolenie R moduł I (szkolenie z egzaminem).Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy. Konieczne jest także złożenie kompletu dokumentów w wersji papierowej: dane uczestnika, formularz rekrutacji (sprostowanie) formularz rekrutacji, RODO.Zgłoszeń można dokonywać do niedzieli 2.09.br. Wypełnione...
27/08/2018, 09:01 / mgr inż. Olga Sopata
Szkolenie w zakresie umiejętności informatycznych: Szkolenie R moduł I (szkolenie z egzaminem).Rozpoczęcie szkolenia: 3 września br. (tj. poniedziałek), godzina 9:00.Termin szkolenia: 3-7 września br. (8 godzin lekcyjnych dziennie) oraz 17-18 września (10 godzin lekcyjnych dziennie).Miejsce szkolenia: budynek C-4, sala 408.
20/08/2018, 10:10 / mgr inż. Olga Sopata
Informujemy, że dnia 27 sierpnia br. (tj. poniedziałek) rozpoczynają się zapisy na szkolenie w ramach Programu POWER 3.5 zadanie 5 - podniesienie kompetencji kadry dydaktycznej, w zakresie umiejętności informatycznych: Szkolenie R moduł I (szkolenie z egzaminem).Szkolenie odbywa się zgodnie z regulaminem.

Redakcja: dr inż. Agnieszka Bieda