Zapraszamy na nowy kierunek studiów - Geoinformację!
Więcej informacji na stronach: Głównej AGH  oraz Naszej stronie
Toggle Bar

Komisja Rekrutacyjna

Uczelniana Komisja Rekrutacyjna AGH

Na AGH rekrutacja jest prowadzona centralnie przez Uczelnianą Komisję Rekrutacyjną.
Warunki i tryb rekrutacji określają odpowiednie uchwały senatu Senatu AGH w sprawie warunków i trybu rekrutacji na I rok studiów dla poszczególnych lat przyjęć na studia. Do przeglądnięcia na stronie z informacjami dla Kandydatów na studia w AGH.

Ogólne informacje o naborze na studia umieszczone są na stronie AGH - Informacje o studiach na AGH

Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna

Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna dostępna jest mailowo pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja: dr inż. Agnieszka Bieda