Barwy AGH

WYDZIAŁ GEODEZJI GÓRNICZEJ I INŻYNIERII ŚRODOWISKA
AKADEMIA GÓRNICZO-HUTNICZA IM. STANISŁAWA STASZICA W KRAKOWIE

"Podziel się swoją historią"

W 2019 roku AGH w Krakowie będzie uroczyście obchodzić stulecie otwarcia. W ramach świętowania jubileuszu uczelnia zachęca swoich studentów, absolwentów, byłych i obecnych pracowników oraz wszelkie osoby związane z AGH do stworzenia wspólnego zbioru materiałów archiwalnych. W ramach zbiórki uczelnia poszukuje zdjęć, nagrań filmowych i dźwiękowych czy dokumentów archiwalnych dotyczących historii Akademii Górniczo-Hutniczej.

Archiwalia mogą dotyczyć wydarzeń, studentów, wykładowców oraz przestrzeni i architektury związanych z AGH. Zebrane materiały zostaną wykorzystane przez uczelnię przy okazji obchodów jubileuszu 100-lecia AGH, w Internecie, w środkach masowego przekazu bądź materiałach w formie drukowanej i elektronicznej.

Materiały analogowe bądź elektroniczne na zewnętrznych nośnikach powinny zostać dostarczone na adres Biura Prasowego AGH, tj. al. A. Mickiewicza 30 w Krakowie, budynek A-0, pokój 324a. Z kolei pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. można wysyłać materiały w formie elektronicznej. Zbiórka potrwa do końca 2017 roku.

Szczegółowe informacje dotyczące zbiórki oraz regulamin wraz z kartą zgłoszenia dostępne są na stronie: 100lat.agh.edu.pl .

Redakcja: dr inż. Agnieszka Bieda