Barwy AGH

WYDZIAŁ GEODEZJI GÓRNICZEJ I INŻYNIERII ŚRODOWISKA
AKADEMIA GÓRNICZO-HUTNICZA IM. STANISŁAWA STASZICA W KRAKOWIE

Harmonogram Dnia Otwartego WGGiIŚ

Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska AGH zaprasza na Dzień Otwarty Wydziału, który odbędzie się 3 marca 2017 w godzinach 9:00-15:00. Zwiedzanie Wydziału odbywać będzie się zgodnie z poniższym harmonogramem.

W przypadku większych grup zorganizowanych (np.: klasy szkolne), serdecznie prosimy o potwierdzenie tego faktu drogą elektroniczną lub telefoniczną podając przypuszczalną ilość chętnych do wizytacji osób. Da nam to możliwość odpowiednio się przygotować na Państwa przyjęcie.

Osobą kontaktową w tej sprawie jest: dr inż. Krzysztof Urbański, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel: 12 617-47-55 lub 606-818-254

Redakcja: dr inż. Agnieszka Bieda