Studia podyplomowe

Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska prowadzi studia podyplomowe na pięciu kierunkach:
- Szacowanie nieruchomości,
- Systemy informacji geograficznej,
BIM – modelowanie i zarządzanie informacją o obiektach, infrastrukturze i procesach budowlanych,
Zastosowania bezzałogowych statków latających (BSL) w rozwiązywaniu zagadnień inżynierskich.
Geoinformacja w rozpoznaniu podłoża budowlanego.

Wszystkie od lat cieszą się niesłabnącą popularnością.
Zajęcia prowadzone są przez pracowników Wydziału oraz zaproszonych gości, specjalistów w zakresie omawianych zagadnień.

Dodatkowo Osoby zainteresowane podjęciem studiów podyplomowych na Wydziale Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska AGH w Krakowie już wkrótce będą mogły skorzystać z nieoprocentowanych pożyczek z możliwością częściowego umorzenia (do 25%), udzielanych w ramach programu Wiedza Edukacja Rozwój finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Więcej informacji pod adresem inwestujwrozwoj.pl .

Szacowanie nieruchomości

Kierownik: dr hab. inż. Anna Barańska, prof. uczelni

Kontakt:
dr inż. Izabela Basista, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
mgr inż. Agnieszka Ligas, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

paw. C-4, pok. 206

strona internetowa: www.geomatyka.agh.edu.pl/wycena

Systemy informacji geograficznej

Kierownik: dr hab. inż. Piotr Cichociński, prof. uczelni

Sekretariat:
mgr inż. Adrianna Flammer

paw. C-4, pok. 12

tel. (12) 617 33 23
fax (12) 617 45 88

strona internetowa: studium.gis.edu.pl

Kierownik: dr hab. inż. Tomasz Owerko, prof. uczelni

mgr inż. Marta Gabryś

paw. C-4, pok. 310

strona internetowa: bim.agh.edu.pl
Profil na Facebooku

Kierownik Studiów Podyplomowych BIM - dr hab. inż. Tomasz Owerko, prof. uczelni - udzielił wywiadu w ramach infraSTUDIO. Zapraszamy do obejrzenia.

Kierownik: dr hab. inż. Paweł Ćwiąkała, prof. uczelni

paw. C-4, pok. 314

strona internetowa: bsl.agh.edu.pl

Geoinformacja w rozpoznaniu podłoża budowlanego

Kierownik: dr inż. Przemysław Kuras

Kontakt:
dr inż. Przemysław Kuras, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

paw. C-4, pok. 310

strona internetowa: girp.agh.edu.pl