Barwy AGH

WYDZIAŁ GEODEZJI GÓRNICZEJ I INŻYNIERII ŚRODOWISKA
AKADEMIA GÓRNICZO-HUTNICZA IM. STANISŁAWA STASZICA W KRAKOWIE

Studia podyplomowe

Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska prowadzi studia podyplomowe na pięciu kierunkach:
- Systemy informacji geograficznej,
- Szacowanie nieruchomości,
- Lotniczy i naziemny skaning laserowy,
- Zastosowania bezzałogowych statków latających (BSL) w rozwiązywaniu zagadnień inżynierskich,
- BIM – modelowanie i zarządzanie informacją o obiektach, infrastrukturze i procesach budowlanych.

Wszystkie od lat cieszą się niesłabnącą popularnością.
Zajęcia prowadzone są przez pracowników Wydziału oraz zaproszonych gości, specjalistów w zakresie omawianych zagadnień.

Systemy informacji geograficznej

Kierownik: dr hab. inż. Piotr Cichociński, prof. n. AGH

mgr inż. Urszula Czabańska
mgr inż. Adrianna Flammer

paw. C-4, pok. 406

fax (12) 617 45 88
strona internetowa: www.studium.gis.edu.pl

Szacowanie nieruchomości

Kierownik: dr hab. inż. Anna Barańska, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. (12) 617 44 80

Kontakt:
dr inż. Izabela Basista, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
mgr inż. Agnieszka Ligas, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

paw. C-4, pok. 406
fax (12) 617 45 88

strona internetowa: www.geomatyka.agh.edu.pl/wycena

Lotniczy i naziemny skaning laserowy

paw. C-4, pok. 214A

Osoba do kontaktu: dr inż. Urszula Marmol
fax: (012) 633 17 91

strona internetowa: home.agh.edu.pl/~zfiit/studium

Kierownik: dr inż. Paweł Ćwiąkała, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. (12) 617 44 86

paw. C-4, pok. 314

strona internetowa: bsl.agh.edu.pl

Kierownik: dr inż. Tomasz Owerko

Kontakt:
dr inż. Przemysław Kuras, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

paw. C-4, pok. 310

Strona internetowa: bim.agh.edu.pl