Barwy AGHWYDZIAŁ GEODEZJI GÓRNICZEJ I INŻYNIERII ŚRODOWISKA
AKADEMIA GÓRNICZO-HUTNICZA IM. STANISŁAWA STASZICA W KRAKOWIE
Nasza absolwentka Aneta Zwolińska po bardzo ciężkim wypadku zbiera fundusze na pomoc w dofinansowaniu kosztów rehabilitacji.
Informacje o możliwościach Pomocy

Wydziałowa Rada Samorządu Studenów


Rada Samorządu Studentów Wydziału Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska reprezentuje wszystkich Studentów Naszego Wydziału.
 
Naszym celem jest ochrona Waszych praw, godności i interesów. Wraz z władzami Wydziału realizujemy zadania dotyczące dydaktyki i pomocy materialnej. Dążymy do zapewnienia studentom jak najlepszych warunków podnoszenia poziomu wiedzy i rozwoju intelektualnego.
 
Jesteśmy Waszymi przedstawicielami na Radzie Wydziału GGiIŚ, w Komisji ds. Jakości Kształcenia oraz uczestniczymy w posiedzeniach Senatu Akademii Górniczo-Hutniczej. Jako członkowie Uczelnianej Rady Samorządu Studenckiego AGH reprezentujemy Studentów i sprawy WGGiIŚ oraz mamy wpływ na decyzje podejmowane w ramach całej Uczelni. Wchodzimy także w skład Komisji przeprowadzającej egzaminy komisyjne.
Zajmujemy się również uatrakcyjnieniem waszego życia kulturalnego. Organizujemy imprezy cykliczne takie jak: "wydziałówki", Rajd Studentów WGGiIŚ oraz Bal Geodety.
 
W momencie pojawienia się jakichkolwiek problemów lub konfliktów na płaszczyźnie Student – Wydział zawsze służymy radą i pomocą. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje dotyczące współpracy w ramach Wydziału. Chętnie wspomagamy i realizujemy wszelkie inicjatywy, które zrodzą się w głowie Studenta.
 
Skład:

Przewodniczący: Paweł Harmata
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zastępca Przewodniczącego: Daniel Libera
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Senator AGH: Mateusz Kuboń
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozostali członkowie:
Katarzyna Polak – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Weronika Drzazga – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ewelina Szczepańska – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sandra Satalecka – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Karol Waligóra – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Łukasz Kisielewski – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wojciech Dworak – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Redakcja: dr inż. Agnieszka Bieda
Realizacja i administracja: mgr inż. W.Adamczyk, mgr inż. J.Dziedzic