Wybory do UKE - wyniki II-giej tury i termin III-ciej tury

Komunikat nr 19: wyniki wyborów członków Uczelnianego Kolegium Elektorów w grupie wyborców – pozostali nauczyciele akademiccy
Komunikat nr 20: wyniki wyborów członków Uczelnianego Kolegium Elektorów w grupie wyborców – profesorowie oraz profesorowie AGH

Konieczna jest III-cia tura w obu grupach. Głosowanie odbędzie się elektronicznie 8.05.2020, w godz. 8:00-22:00. Instrukcja głosowania z linkami dostępu oraz tokeny zostaną przesłane członkom OKE przed rozpoczęciem głosowania.