Wznowienie akcji wyborczej

Akcja wyborcza zostaje wznowiona zgodnie z uchwałą Senatu AGH z dnia 3.04.2020.

Najbliższe czynności wyborcze to wybory do:
- Uczelnianego Kolegium Elektorów w grupie profesorów i pozostałych nauczycieli organizowane w naszej Komisji,
- Uczelnianego Kolegium Elektorów oraz Senatu w grupie pracowników niebędących nauczycielami akademickimi organizowane przez OKW nr 17.
Jednocześnie informujemy, że zgłaszanie kandydatów oraz wybory do Senatu (a także Kolegium Wydziału) w grupach profesorów i pozostałych nauczycieli akademickich odbędą się w czerwcu.

Wznowione wybory będą odbywać się z wykorzystaniem elektronicznego systemu do głosowania.

Od 20.04 (pn) do 24.04 (pt) będą przyjmowane mailowo zgłoszenia elektroniczne kandydatów w obu w/w przypadkach. Proszę o następującą procedurę:
1) pierwsza osoba zgłaszająca drukuje odpowiedni formularz zgłoszenia: wzor_2b_2020_UKE.pdf lub wzor_2c_2020_senat.pdf oraz podpisuje go, skanuje i wysyła drugiej osobie zgłaszającej.
2) czynność ta powtarza się, aż piąta osoba zgłaszająca podpisze i prześle skan zgłoszenia kandydatowi, który je podpisuje i dodatkowo wypełnia oświadczenie lustracyjne.
3) kandydat przesyła zgłoszenie w postaci jednego pliku PDF o 2 stronach (uwaga: nie dwóch plików z pojedynczymi stronami!) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
UWAGA: Zgłoszenia z wklejonymi skanami podpisów nie będą przyjmowane.

Zgłoszenia dostarczone w formie tradycyjnej przed wstrzymaniem akcji wyborczej są ważne.


Aktualizacja: dr inż. Zbigniew Kowalewski
Administracja: mgr inż. Janusz Dziedzic, mgr inż. Grzegorz Liana

Deklaracja dostępności