Dokończenie trwających głosowań w formie elektronicznej oraz zawieszenie pozostałych czynności wyborczych - aktualizacja

Informujemy, że Władze Uczelni podjęły decyzję o:
1. Odwołaniu wszelkich przewidzianych na ten tydzień głosowań do urny i zebrań.
2. Dokończeniu fazy wyborów bezpośrednich w II turze - jednak w zmienionej formule - głosowania elektronicznego.
3. Zawieszeniu do odwołania wszelkich pozostałych czynności wyborczych.

Więcej szczegółów dostępnych jest w uchwale Uczelnianej Komisji Wyborczej z 16 marca 2020 roku w sprawie akcji wyborczej w obliczu zagrożenia epidemicznego.