II Studenckie Forum Inżynierii Środowiska

Koło Naukowe Inżynierii Ochrony Powietrza działające przy Wydziale Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska AGH zaprasza wszystkich studentów i pracowników krakowskich uczelni do udziału w II Studenckim Forum Inżynierii Środowiska. Forum odbędzie się w dniu 28 maja 2018 r. w godzinach 14:30 – 18:00 w Akademii Górniczo-Hutniczej, pawilon C-4, sala 301.

Głównym celem wydarzenia jest poszerzenie współpracy oraz wymiana wiedzy pomiędzy środowiskiem studenckim a przedstawicielami administracji, przemysłu oraz innych podmiotów gospodarczych reprezentujących branżę inżynierii i ochrony środowiska. Tegoroczna edycja Forum koncentrować się będzie wokół zagadnień związanych z problemami zarządzania i monitoringu środowiska. Wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele administracji rządowej i samorządowej, przedsiębiorstw oraz firm konsultingowych czynnie działających w przedmiotowym obszarze. W ramach Forum przewidziano również wystąpienie przedstawiciela Fundacji Stypendialnej Deutsche Bundesstiftung Umwelt promującej stypendia w Niemczech m. in. dla studentów kierunków Inżynieria Środowiska i Ochrona Środowiska. W przerwie pomiędzy wystąpieniami zaproszonych gości prezentowana będzie aparatura kontrolno-pomiarowa stosowana w monitoringu emisji i imisji zanieczyszczeń powietrza oraz monitoringu technologicznym.

Serdecznie zapraszamy!

Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do studentów kierunku inżynieria środowiska oraz pokrewnych, nie tylko studentów Akademii Górniczo-Hutniczej ale i pozostałych uczelni wyższych. Do wzięcia udziału w wydarzeniu zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane zagadnieniem jakości i ochrony powietrza.

Aby wziąć udział w forum należy wypełnić formularz rejestracyjny.

Miejsce: Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska