Recenzje rozprawy doktorskiej mgr inż. Dominika Madusioka

14 grudnia 2017 roku Rada Wydziału GGiIŚ wyznaczyła jako Recenzentów w przewodzie doktorskim mgr inż. Dominika Madusioka: Pana Dr hab. inż. Ryszarda Mielimąkę, prof. n. PŚl z Politechniki Śląskej oraz Pana Dr hab. inż. Andrzeja Kwintę z Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie.

Z recenzjami rozprawy doktorskiej pt. „Monitoring geodezyjny ruchów mas ziemnych przy eksploatacji kruszywa spod lustra wody w aspekcie bezpieczeństwa obiektów inżynierskich” można się już zapoznać:

Promotorem rozprawy jest Pani dr hab. inż. Jadwiga Maciaszek, prof. n. AGH.
Promotorem pomocniczym jest Pan dr inż. Rafał Gałkiewicz.