International workshop on ecological connectivity modeling

Serdecznie zapraszamy do udziału w sesji otwarcia oraz wykładach, które odbędą się w ramach międzynarodowych warsztatów dla młodych naukowców International workshop on ecological connectivity modeling, organizowanych w Instytucie Geografii i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Jagiellońskiego.

7 marca 2018 r.,tj. w środę, o godz. 9:00 w sali 1.21. w Zespole Dydaktyczno-Bibliotecznym III Kampusu 600-lecia Odnowienia Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (ul. Gronostajowa 7) Prof. Tobias Kuemmerle z Geography Department, Humboldt-Universität zu Berlin (Germany) wygłosi wykład pt. New remote sensing opportunities for understanding habitat dynamics of large mammals.

8 marca 2018 r., tj. w czwartek, o godz. 9:15 w sali 1.21w Zespole Dydaktyczno-Bibliotecznym III Kampusu 600-lecia Odnowienia Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (ul. Gronostajowa 7) Prof. Nuria Selva z Institute of Nature Conservation, Polish Academy of Sciences (Poland) wygłosi wykład pt. Tracking wildlife and identifying barriers to connectivity​.

Wykłady są otwarte dla wszystkich.