Seminarium habilitacyjne - dr inż. Małgorzata Buśko, dr inż. Bartosz Mitka

Informujemy, że dnia 1 lutego 2018 r. (tj. we czwartek) w sali 102, I p. paw. C-4, odbędą się dwa seminaria habilitacyjne.

O godz. 9:00 Pani dr inż. Małgorzata Buśko przedstawi referat pt. "Procedury prawne i techniczne związane z budynkiem w bazie danych katastru nieruchomości".
Referat stanowi prezentację tez dorobku naukowego Pani dr inż. Małgorzaty Buśko.

O godz. 11:00 Pan dr inż. Bartosz Mitka z Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie przedstawi referat pt. "Synergia danych w pracach digitalizacyjnych zabytkowych obiektów 3D".
Referat stanowi prezentację tez dorobku naukowego Pana dr inż. Bartosza Mitki.

Zapraszamy Pracowników, Studentów oraz zainteresowanych Gości do wzięcia udziału w obydwu seminariach.
Obecność Doktorantów WGGiIŚ jest obowiązkowa.