58. Konferencja Studenckich Kół Naukowych Pionu Górniczego - Sekcja Geodezja

Serdecznie zapraszamy na 58 Konferencję Studenckich Kół Naukowych Pionu Górniczego, która odbędzie się 7 grudnia br. na wielu wydziałach naszej Alma Mater. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że tradycyjnie udało się utworzyć sekcję geodezji, którą będzie reprezentowało aż 10 referatów. 8 z nich wygłoszonych zostanie przez członków Koła Naukowego Geodetów Dahlta, a pozostałe dwa przez zagranicznych Gości z Rosji.

Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia!