Seminaria wydziałowe - 12 lipca 2017

Informujemy, że dnia 12 lipca 2017 r. (tj. w środę) w sali 102, I p. paw. C-4, odbędą się dwa seminaria wydziałowe.

godz. 9:00 Pan mgr inż. Przemysław Grabias wygłosi referat pt. "Ocena możliwości zastosowania technik geodezyjnych w analizie geometrii i stanu technicznego dróg szynowych".
godz. 11:00 Pan mgr inż. Dawid Mrocheń wygłosi referat pt. "Adekwatność modelu Knothego do prognozowania deformacji w aktualnych warunkach górniczo-geologicznych".

Referaty stanowi prezentacje tematów, tez i planów rozpraw doktorskich Pan mgr inż. Przemysława Grabiasa, którego opiekunem naukowym jest Dr hab. inż. Michał Strach oraz Pana mgr inż. Dawida Mrochenia, którego opiekunem naukowym jest Dr hab. inż. Zygmunt Niedojadło, prof. n. AGH.

Zapraszamy Pracowników, Studentów oraz zainteresowanych Gości do wzięcia udziału w Seminarium.
Obecność Doktorantów WGGiIŚ jest obowiązkowa.