WGGiISNasza absolwentka Aneta Zwolińska po bardzo ciężkim wypadku zbiera fundusze na pomoc w dofinansowaniu kosztów rehabilitacji.
Informacje o możliwościach Pomocy
Nasz emerytowany Pracownik, Profesor Jan Pielok, jest ciężko chory i wymaga specjalistycznej opieki medycznej oraz rehabilitacji. Prosimy o wsparcie w ponoszeniu kosztów leczenia, poprzez wpłatę na konto Stowarzyszenia Wychowanków AGH :
Pekao S.A.: 54 1240 4533 1111 0010 7696 3303 z tytułem wpłaty: POMOC.
Będziemy niezmiernie wdzięczni za nawet najdrobniejszą wpłatę.

Studenckie Forum Inżynierii Środowiska

Koło Naukowe Inżynierii Ochrony Powietrza zaprasza do wzięcia udziału w Studenckim Forum Inżynierii Środowiska, które odbędzie się 22 maja w budynku Wydziału Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska.

Głównym celem wydarzenia jest poszerzenie współpracy środowiska studenckiego z przedstawicielami branży inżynierii i ochrony środowiska oraz popularyzacja wiedzy na temat istniejących problemów w środowisku, jak również możliwości ich rozwiązywania.

Tegoroczna edycja skupiać będzie się głównie na zagadnieniach związanych z jakością i ochroną powietrza, czyli na temacie który w ostatnim czasie znalazł ogromne zainteresowanie wśród społeczeństwa.

Wśród zaproszonych gości, znaleźli się przedstawiciele przedsiębiorstw projektowych, konsultingowych, doradczych oraz zajmujących się laboratoryjną analityką środowiska. W Studenckim Forum wezmą także udział goście specjalni reprezentujący instytucje państwowe zajmujące się ochroną środowiska.

Wydarzenie kierowane jest przede wszystkich do studentów kierunku inżynieria środowiska oraz pokrewnych, nie tylko studentów Akademii Górniczo-Hutniczej ale i pozostałych uczelni wyższych.

Do wzięcia udziału w wydarzeniu zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane zagadnieniem jakości i ochrony powietrza.

W celu wzięcia udziału w wydarzeniu należy wypełnić formularz rejestracyjny.

Zapraszamy do wzięcia udziału a także śledzenia wydarzenia na portalu Facebook.


Redakcja: dr hab. inż. Agnieszka Bieda
Realizacja i administracja: mgr inż. W.Adamczyk, mgr inż. J.Dziedzic