Studenckie Forum Inżynierii Środowiska

Koło Naukowe Inżynierii Ochrony Powietrza zaprasza do wzięcia udziału w Studenckim Forum Inżynierii Środowiska, które odbędzie się 22 maja w budynku Wydziału Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska.

Głównym celem wydarzenia jest poszerzenie współpracy środowiska studenckiego z przedstawicielami branży inżynierii i ochrony środowiska oraz popularyzacja wiedzy na temat istniejących problemów w środowisku, jak również możliwości ich rozwiązywania.

Tegoroczna edycja skupiać będzie się głównie na zagadnieniach związanych z jakością i ochroną powietrza, czyli na temacie który w ostatnim czasie znalazł ogromne zainteresowanie wśród społeczeństwa.

Wśród zaproszonych gości, znaleźli się przedstawiciele przedsiębiorstw projektowych, konsultingowych, doradczych oraz zajmujących się laboratoryjną analityką środowiska. W Studenckim Forum wezmą także udział goście specjalni reprezentujący instytucje państwowe zajmujące się ochroną środowiska.

Wydarzenie kierowane jest przede wszystkich do studentów kierunku inżynieria środowiska oraz pokrewnych, nie tylko studentów Akademii Górniczo-Hutniczej ale i pozostałych uczelni wyższych.

Do wzięcia udziału w wydarzeniu zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane zagadnieniem jakości i ochrony powietrza.

W celu wzięcia udziału w wydarzeniu należy wypełnić formularz rejestracyjny.

Zapraszamy do wzięcia udziału a także śledzenia wydarzenia na portalu Facebook.