WGGiISNasza absolwentka Aneta Zwolińska po bardzo ciężkim wypadku zbiera fundusze na pomoc w dofinansowaniu kosztów rehabilitacji.
Informacje o możliwościach Pomocy
Nasz emerytowany Pracownik, Profesor Jan Pielok, jest ciężko chory i wymaga specjalistycznej opieki medycznej oraz rehabilitacji. Prosimy o wsparcie w ponoszeniu kosztów leczenia, poprzez wpłatę na konto Stowarzyszenia Wychowanków AGH :
Pekao S.A.: 54 1240 4533 1111 0010 7696 3303 z tytułem wpłaty: POMOC.
Będziemy niezmiernie wdzięczni za nawet najdrobniejszą wpłatę.

GIS w Inżynierii Środowiska 2017

Sekcja środowiskowa koła naukowego KNGK Geoinformatyka serdecznie zaprasza na trzecią edycję Ogólnopolskiej Konferencji GIS w Inżynierii Środowiska, która odbędzie się 17 maja 2017 roku na Wydziale Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska.

Konferencja ma na celu promowanie rozwiązań geoinformatycznych w projektach dotyczących środowiska naturalnego i antropogenicznego. Cieszy się ona dużym zainteresowaniem ze strony studentów, dlatego w tym roku na jej organizację KNGK Geoinformatyka otrzymało Grant Rektora AGH. Dzięki temu konferencja jest darmowa jednak wymaga wcześniejszego zapisania się.

Zakres tematyczny oraz rejestracja dla osób chętnych do wzięcia udziału oraz do wygłoszenia referatu znajduję się na stronie:  www.giswis.agh.edu.pl .
Rejestracja odbywa się poprzez formularz zgłoszeniowy i potrwa do 4 maja br.

Jednodniowa konferencja podzielona będzie na dwa panele. W panelu przedpołudniowym odbędzie się sesja referatowa wraz z konkursem dla studentów I i II stopnia studiów. Wystąpienia zostaną ocenione przez JURY z różnych uczelni a na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Osobno przedstawią swoje projekty studenci III stopnia studiów.  Po przerwie przeprowadzone zostaną warsztaty pozwalające uczestnikom na nabycie nowych umiejętności w zakresie GIS.

Serdecznie zapraszamy do udziału a także śledzenia wydarzenia na facebooku: www.facebook.com/giswisagh .
Redakcja: dr hab. inż. Agnieszka Bieda
Realizacja i administracja: mgr inż. W.Adamczyk, mgr inż. J.Dziedzic