Recenzje rozprawy doktorskiej mgr inż. Pauliny Lewińskiej

3 grudnia 2015 roku Rada Wydziału GGiIŚ wyznaczyła jako Recenzentów w przewodzie doktorskim mgr inż. Pauliny Lewińskiej: Dr hab. inż. Kazimierza Ćmielewskiego, prof. n. UP z Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu oraz Dr hab. inż. Jana Rodzika, prof. n. UMCS z Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Z recenzjami rozprawy doktorskiej pt. „Integracja Numerycznego Modelu Terenu z powierzchniowym rozkładem temperatury” można się już zapoznać:

Promotorem rozprawy jest Pani dr hab. inż. Alina Wróbel, prof. n. AGH.