Pracownicy

Na Wydziale zatrudnionych jest około 120 nauczycieli akademickich, w tym ponad 30-stu pracowników samodzielnych (profesorów zwyczajnych, doktorów habilitowanych zatrudnionych na stanowisku profesora nadzwyczajnego, doktorów habilitowanych zatrudnionych na stanowisku adiunkta), którzy w dużej mierze decydują o kształcie i kierunkach rozwoju Wydziału oraz doktorzy (na stanowisku adiunkta lub asystenta) i magistrowie (na stanowisku asystenta lub wykładowcy).

Istotne informacje dla Pracowników:

Prezentacja prof. Stanisława Gruszczyńskiego z seminarium na temat nowego trybu postępowania habilitacyjnego.
Link do pliku: Habilitacja po nowemu