WGGiISNasza absolwentka Aneta Zwolińska po bardzo ciężkim wypadku zbiera fundusze na pomoc w dofinansowaniu kosztów rehabilitacji.
Informacje o możliwościach Pomocy
Nasz emerytowany Pracownik, Profesor Jan Pielok, jest ciężko chory i wymaga specjalistycznej opieki medycznej oraz rehabilitacji. Prosimy o wsparcie w ponoszeniu kosztów leczenia, poprzez wpłatę na konto Stowarzyszenia Wychowanków AGH :
Pekao S.A.: 54 1240 4533 1111 0010 7696 3303 z tytułem wpłaty: POMOC.
Będziemy niezmiernie wdzięczni za nawet najdrobniejszą wpłatę.

Studencka konferencja "GIS w inżynierii środowiska"

Sekcja Środowiskowa Studenckiego Koła Naukowego "KNGK Geoinformatyka" WGGiIŚ AGH  ma przyjemność zaprosić na pierwszą konferencję organizowaną "GIS w inżynierii środowiska". Zapraszamy nie tylko studentów inżynierii środowiska, ale też wszystkich którzy interesują się geoinformatyką i szerokimi możliwościami jakie oferuje.
 
Konferencja będzie miała miejsce 27 maja 2015 r. w s.504, bud C-4. Między 10.00-14.00 odbędzie się sesja referatów, a od 16.30 odbędą się warsztaty z tworzenia aplikacji webowych dla ArcGIS prowadzone przez specjalistów z firmy ESRI. Chętnych do wzięcia udziału zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.facebook.com/KNGKAGH. Autorzy referatów mają pierwszeństwo zapisu na warsztaty.

 


Redakcja: dr hab. inż. Agnieszka Bieda
Realizacja i administracja: mgr inż. W.Adamczyk, mgr inż. J.Dziedzic