Studencka konferencja "GIS w inżynierii środowiska"

Sekcja Środowiskowa Studenckiego Koła Naukowego "KNGK Geoinformatyka" WGGiIŚ AGH  ma przyjemność zaprosić na pierwszą konferencję organizowaną "GIS w inżynierii środowiska". Zapraszamy nie tylko studentów inżynierii środowiska, ale też wszystkich którzy interesują się geoinformatyką i szerokimi możliwościami jakie oferuje.

Konferencja będzie miała miejsce 27 maja 2015 r. w s.504, bud C-4. Między 10.00-14.00 odbędzie się sesja referatów, a od 16.30 odbędą się warsztaty z tworzenia aplikacji webowych dla ArcGIS prowadzone przez specjalistów z firmy ESRI. Chętnych do wzięcia udziału zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.facebook.com/KNGKAGH. Autorzy referatów mają pierwszeństwo zapisu na warsztaty.