WGGiISNasza absolwentka Aneta Zwolińska po bardzo ciężkim wypadku zbiera fundusze na pomoc w dofinansowaniu kosztów rehabilitacji.
Informacje o możliwościach Pomocy
Nasz emerytowany Pracownik, Profesor Jan Pielok, jest ciężko chory i wymaga specjalistycznej opieki medycznej oraz rehabilitacji. Prosimy o wsparcie w ponoszeniu kosztów leczenia, poprzez wpłatę na konto Stowarzyszenia Wychowanków AGH :
Pekao S.A.: 54 1240 4533 1111 0010 7696 3303 z tytułem wpłaty: POMOC.
Będziemy niezmiernie wdzięczni za nawet najdrobniejszą wpłatę.

Konkurs Fundacji SAPERE AUSO 2015

Zapraszamy do udziału w Konkursie na najlepsze prace magisterskie z zakresu edukacji ekologicznej i ochrony środowiska, który został ogłoszony przez SAPERE AUSO - Małopołską Fundację Stypendialną.

W Konkursie mogą brać udział prace obronione między 01.01.2015 r. a 30.09.2015 r., przygotowane przez studentów szkół wyższych z terenu Województwa Małopolskiego oraz studentów innych szkół wyższych stale zameldowanych na terenie Województwa Małopolskiego. Konkurs jest realizowany przy wsparciu finansowym Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

Nagrody w Konkursie są finansowe. Ostateczny termin zgłoszeń do Konkursu upływa 31 października 2015 r.  Ankietę i Regulamin Konkursu można pobrać ze strony internetowej Fundacji www.sapereauso.org.Redakcja: dr hab. inż. Agnieszka Bieda
Realizacja i administracja: mgr inż. W.Adamczyk, mgr inż. J.Dziedzic