Semianaria Wydziałowe - 29.01.2015.

Zapraszamy na Seminaria Wydziałowe, które odbędą się w dniu 29.01.2015 r. (tj. we czwartek) w sali 102, I p. paw. C-4.

O godz. 10:00 dr inż. Mariusz Wąż z Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni przedstawi referat pt. "Przetwarzanie obrazów na potrzeby wyznaczania pozycji".

O godz. 11:30 dr inż. Krzysztof Naus z Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni przedstawi referat pt. "Elektroniczna Mapa Nawigacyjna".

Referaty stanowią prezentację tez dorobku naukowego dr inż. Mariusza Węża oraz dr inż. Krzysztofa Nausa.

Uprzejmie zapraszam Pracowników, Studentów oraz zainteresowanych Gości do wzięcia udziału w Seminarium.
Obecność doktorantów WGGiIŚ obowiązkowa.