WGGiISNasza absolwentka Aneta Zwolińska po bardzo ciężkim wypadku zbiera fundusze na pomoc w dofinansowaniu kosztów rehabilitacji.
Informacje o możliwościach Pomocy
Nasz emerytowany Pracownik, Profesor Jan Pielok, jest ciężko chory i wymaga specjalistycznej opieki medycznej oraz rehabilitacji. Prosimy o wsparcie w ponoszeniu kosztów leczenia, poprzez wpłatę na konto Stowarzyszenia Wychowanków AGH :
Pekao S.A.: 54 1240 4533 1111 0010 7696 3303 z tytułem wpłaty: POMOC.
Będziemy niezmiernie wdzięczni za nawet najdrobniejszą wpłatę.

Konkurs "EkoInstalacja 2014"

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach zaprasza do udziału w pierwszej edycji konkursu pod nazwą „EkoInstalacja 2014”. To propozycja kierowana do studentów uczelni wyższych studiów stacjonarnych i niestacjonarnych I i II stopnia, jednolitych studiów magisterskich oraz uczestników studiów doktoranckich studiujących na uczelniach wyższych na terenie Województwa Śląskiego. Przedmiotem konkursu są szeroko rozumiane projekty modeli instalacji środowiskowych.

Zgłoszenia należy nadsyłać do 30 listopada 2014 roku na adres WFOŚiGW w Katowicach, ul. Plebiscytowa 19, 40-035 Katowice, z dopiskiem "KONKURS - EkoInstalacja 2014"

Szczegółowe informacje, regulamin Konkursu dostępne są na stronie WFOSIGW.
Redakcja: dr hab. inż. Agnieszka Bieda
Realizacja i administracja: mgr inż. W.Adamczyk, mgr inż. J.Dziedzic