Recenzje rozprawy doktorskiej - mgr inż. Dariusz Biegun

10 kwietnia 2014 roku Rada Wydziału GGiIŚ wyznaczyła jako Recenzentów w przewodzie doktorskim mgr inż. Dariusza Bieguna: Dr hab. inż. Jadwigę Maciaszek, prof. n. AGH oraz Prof. dr hab. inż. Tadeusza Chrobaka  z Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu.

Z recenzjami rozprawy doktorskiej pt. "Dynamiczne generowanie wielkoskalowych map górniczych w środowisku AutoCad"  można się już zapoznać:

- opinia Pani Dr hab. inż. Jadwigi Maciaszek, prof. n. AGH,
- opinia Pana Prof. dr hab. inż. Tadeusz Chrobak.

Promotorem rozprawy jest Pan Dr hab. inż. Zygmunt Niedojadło, prof. n. AGH