IV Forum Uni-Biznes Geodezja Przedsiębiorcy Studenci

Miło nam poinformować, że Studenci działający w Kole Naukowym Geodetów „Dahlta”, funkcjonującym przy Naszym Wydziale serdecznie zapraszają na IV Forum Uni-Biznes Geodezja Przedsiębiorcy Studenci. Wydarzenie to będzie miało miejsce 7 grudnia 2018 r. od 9.00 do 15.30 w sali 301, pawilon C-4. Forum składa się z 3 zasadniczych części:
- konkursowa, międzyuczelniana sesja referatowa, podczas której studenci Kół Naukowych mają okazję zaprezentować swoje projekty naukowe,
- sesja prezentacyjna, umożliwiająca przedsiębiorcom przedstawienie oferty swoich firm oraz wymagań, jakie stawia obecny rynek pracy studentom i absolwentom,
- panel dyskusyjny między stronami Forum.